Czapki czapki

poniedziałek, 17 listopada 2014

Idzie zima, więc potrzeba czapek, dużo czapek. Oznacza to, że mania czapek dopadła i mnie. W tym roku motywem przewodnim nakryć głowy dla dziewczyn są sowy. Przedstawiam więc sowie czapki:

Duża sowa to wzór Owl ways Hat zrobiony z włóczki Nako Sport na drutach 5.5 mm. Sowa nie ma jeszcze oczek, ale jak wiadomo, na takie detale czeka się najdłużej :) Nie przeszkadza to w intensywnym użytkowaniu czapki.Mała sowa to wzór Chouette tej samej projektantki. Włóczka to Drops Nepal odzyskana z zeszłorocznej, za małej już czapki. Druty 6 mm.I jeszcze obie czapki razem.


Każda czapka ma do kompletu komin. Niestety zdjęcia plenerowe nie pozwoliły na pokazanie ich. Może uda się innym razem dorwać modelki jeszcze w domu :)

Powyższymi udziergami dołączam do zabawy 12 czapek w 1 rok, którą organizuje autorka bloga Handmade Project. Mam nadzieję, że zabawa będzie na tyle inspirująca, że uda mi się nadrobić czapkowe zaległości.

Podobne wpisy

8 komentarze

 1. Bardzo fajne czapki. Buzie właścicielek zadowolone a to cieszy najbardziej.
  Pozdrawiam. Ola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Dzieci są bardzo wdzięcznymi odbiorcami, wszystko im się zawsze podoba :)

   Usuń
 2. Fajne czapeczki, bardzo twarzowe :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie że dołączyłaś do wyzwania! Ja zgłosiłam się po, by nauczyć się robić ładne czapki, bo akurat w tym jestem słaba :) Fajnie jest poznać nowe osoby :)
  Pozdrawiam cieplutko,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobne powody dołączenia, bo czapek mam bardzo mało, żeby nie powiedzieć wcale. W zeszłym roku robiłam trochę czapek szydełkowych, w tym roku będę doskonalić czapki drutowe :)
   Pozdrawiam i lecę oglądać Twojego bloga :)

   Usuń
 4. Sowa to jeden z moich ulubionych motywów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Injection molding creates Toy Guns complex three-dimensional polymer shapes. Typically, the melt is created in a single screw extruder that incorporates a special reciprocating screw, but less complicated piston extruders are additionally used. The melt is then compelled by mechanical action into a chilled metallic mould, where it solidifies to form the form.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Obserwatorzy