Styczniowa czapka

sobota, 31 stycznia 2015

Czapka skończona już jakiś czas temu w komplecie z kominem. Nie pokazywałam jej jeszcze na blogu, bo miałam w planach zdjęcia na człowieku (czyli na sobie). Niestety pogoda ostatnio była wybitnie niesprzyjająca robieniu zdjęć. Dzień w dzień szaro-buro, słońca zupełny brak.

Komplet zrobiłam dla siebie i użytkuję go codziennie. Miały do niego powstać jeszcze rękawiczki, ale tak przyzwyczaiłam się do mitenek bezpalcowych, że rękawiczki leżą nieskończone w pudełku robótkowym. Szukając wzoru postawiłam na prostotę. Czapka robiona prawymi z brzegiem francuskim ozdobiona ślimakowym kwiatkiem. Komin robiony prawymi urozmaicony lekko ryżem.Dane techniczne:

Czapkę zgłaszam do wyzwania 12 czapek w 1 rok.

Podobne wpisy

3 komentarze

 1. Śliczny komplet! I kolory energetyczne, nie dziwi mnie, że użytkujesz go tak często :)
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Kolory wyszły trochę przekłamane, w rzeczywistości to taka ciemniejsza głęboka czerwień, ale i tak na śniegu mnie widać :)

   Usuń
 2. The two methods of manufacturing sheet metals includes hot and cold rolling. Research has proven that sheets and plates are sizzling rolled for cost-efficiency functions. The means Stockings of building steels, the cold rolling course of only goes up to as} 3mm. For stainless-steel, the new rolling course of begins from 3mm and covers the sheet with cold rolling, i.e., up to as} 6mm.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Obserwatorzy