Kwietniowa czapka

środa, 29 kwietnia 2015

Kwietniowej czapki... nie ma. Były różne plany, ale na druty wepchały się bezczelnie chusty wymagające jak najszybszego skończenia i sweter z bawełny, który byłby idealny na teraz, ale nie ma jeszcze rękawów. Nie mówiąc już o innych robótkach leżących w koszyku (gdzie te czasy, kiedy miałam jedną robótkę na drutach!).
Jednak nie może być tak, że bez czapki, dlatego czapką kwietniową stanie się czapka skończona jakiś czas temu. Kto śledził publikowane udziergi w ramach tej zabawy może pomyśleć, że ma deja vu. Czerwona czapka z warkoczami serduszkowym faktycznie już była, jednak powstały wtedy 2 czapki. Ta "dzisiejsza" ma jeden pas serc i powstała jako pierwsza. Przyszła właścicielka bardzo chciała jednak mieć więcej serduszek. Nie miałam serca pruć gotowej czapki, dlatego tą zostawiłam sobie, a dla koleżanki zrobiłam nową :) Na jesień zrobię rękawiczki i będę miała drugą czerwoną czapkę na zmianę (bo jedną czerwoną już mam).
Tym razem modelling w moim wykonaniu.
Dane techniczne:
 • wzór własny
 • włóczka: Drops Karisma nr 48, 2 motki
 • druty: 3mm ściągacz, 3,5 mm reszta

Nie muszę chyba dodawać, że czapka dołącza do zabawy 12 czapek w 1 rok :)

W następnym poście mam w planie wyspowiadać się ze wszystkich moich WIPów (stanowczo zbyt dużo ich jest). Dzięki temu może zmobilizuję się do ich ukończenia i nie staną się ufokami.

Podobne wpisy

6 komentarze

 1. Śliczna :-) Dużo bardziej podoba mi się ta - z jednym pasem warkoczy.
  Cudny kolor.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Z tego właśnie powodu nie sprułam jej, czapek nigdy za wiele :)

   Usuń
 2. Pięknie czapka podkreśla kolor Twoich oczu!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, osobiście bardzo lubię czerwony :)

   Usuń

Popularne posty

Obserwatorzy